Skip to main content

Konferencia NEWMATEC 2016 (15.-16.3.2016, Hotel Partizán, Tále)

Zväz automobilového priemyslu Slovenskej republiky v marci 2016 organizuje druhý ročník konferencie NEWMATEC, ktorá bude tematicky zameraná na procesy výrobných spoločností, pričom hlavnými témami budú Lean management a Industry 4.0. Okrem týchto tém budú mať účastníci možnosť vypočuť si prednášky aj na tému inovácií, kvality, alebo problematiky ľudských zdrojov v čoraz viac robotizovaných výrobách, či vypočuť si okolnosti za ktorých vznikal jeden z najvýznamnejších vývojových podnikov automobilového priemyslu v srdci Slovenska.
Konferencia je učená pre stredný a top management spoločností, ktoré pôsobia v slovenskom automobilovom a pridruženom priemysle a pre spoločnosti, ktoré by sa rady stali súčasťou dodávateľských reťazcov tohto na Slovensku významného odvetvia.

Čo vás čaká:
• Skúsenosti odborníkov z praxe
• Inšpirácie od expertov v odvetví
• Nové kontakty vo Vašom segmente
• Večerný raut

Výber zo speakerov:
– Jeffrey Liker, University of Michigan, professor, world Lean expert, prednáška a workshop, autor bestsellerov „The Toyota Way“
– Rémi Girardon, PSA Peugeot Citroën, general director
– Thomas Schulz, General Electric Digital Division, channel manager CEE
– Vladimír Švač, KPMG Slovakia, Head of Innovation Advisory Services
– Expert zo SIEMENS na tému Industry 4.0
– zástupcovia zo spoločností: Volkswagen ǀ Schaeffler group ǀ Continental Automotive Systems Slovakia a ďalší…

Registrácia na konferenciu je možná na www.newmatec.sk/registration